"Куди в Стрию піти жінці?" - десь так я хотіла назвати тему. А потім задумалась. Жінці, чоловікові, дитині - без різниці. Куди можна піти в Стрию?
Дитині, принаймі, мусять забезпечити дозвілля батьки. Частина чоловіків знайде притулок у фітнесі, більярдних, хтось їздить в сауну. Жінки подібно релаксують у фризерки. А далі?
Як вважаєте, користувався б успіхом у Стрию свого роду клуб, де під одним дахом би були wellness-студія, перукарня, фітнес чи аеробіка, приємна кав'ярня, дитячий куток, якесь жіноче товариство, громадське об'єднання, що організовувало б вільний час більш цивілізовано ніж те, що на даний час у Стрию є? А якщо так - є в когось якісь ідеї щодо здійснення такого задуму?
2 коментарі:
і було б добре щоб стрип пластику викладали, а то я ніде не можу знайти.
Як думаєте на рахунок професійного танцю живота?!я сама тренер з східних танців.
Дописати коментар