RSS

середа, 12 листопада 2008 р.

Жіночий блокнот

Своєрідний архаїзм, але приємний. І в мене колись такий був - обшарпаний, але повний усіляких хитрих і корисних порад, швидких рецептів, віршів і потрібних телефонних номерів. Давно його не ношу у сумці, але все ще зберігаю між рештою подібних архаїзмів, інколи перечитую, згадую дні і події, пов'язані з записами, інколи посміхаюсь, інколи після читання фарбую волосся чи їду купити собі нові туфлі... Або буханку чорного хліба )

А тому, що хотілось би подібний мати і зараз, я вирішила створити новий - і тут. Тільки ближче, ніж в коробці з архаїзмами. Цей блокнот - блокнот для жінок і про жінок. Сподіваюсь, кожна тут знайде щось цікаве для себе, кожна залишить в блокноті щось цікаве для інших.

От і все. Велике прохання не видирати сторінок. ))

Наша адреса для тих, хто бажає стати співавтором ЖБ.

0 коментарі: