RSS

середа, 26 листопада 2008 р.

Де в Стрию жінкам виходять назустріч?

... не з хлібом-сіллю, звичайно.

Цікаво, чи існують в Стрию працедавці, які примружують очі на дитячі болячки, відсутність бабусь-дідусів, відповідно, потребу в пружному робочому розпорядку дня чи додаткову відпустку згідно КЗпП України?

І навпаки - є такі, що жінку не приймуть на роботу тільки тому, що вона - жінка, і з цієї ж причини призначають меншу зарплатню при однаковому з чоловіками об'єму виконанах робіт? 

0 коментарі: