... не з хлібом-сіллю, звичайно.
Цікаво, чи існують в Стрию працедавці, які примружують очі на дитячі болячки, відсутність бабусь-дідусів, відповідно, потребу в пружному робочому розпорядку дня чи додаткову відпустку згідно КЗпП України?
І навпаки - є такі, що жінку не приймуть на роботу тільки тому, що вона - жінка, і з цієї ж причини призначають меншу зарплатню при однаковому з чоловіками об'єму виконанах робіт?
0 коментарі:
Дописати коментар