RSS

середа, 26 листопада 2008 р.

Де в Стрию жінкам виходять назустріч?

... не з хлібом-сіллю, звичайно.

Цікаво, чи існують в Стрию працедавці, які примружують очі на дитячі болячки, відсутність бабусь-дідусів, відповідно, потребу в пружному робочому розпорядку дня чи додаткову відпустку згідно КЗпП України?

І навпаки - є такі, що жінку не приймуть на роботу тільки тому, що вона - жінка, і з цієї ж причини призначають меншу зарплатню при однаковому з чоловіками об'єму виконанах робіт? 

пʼятниця, 14 листопада 2008 р.

Сексі-стриянин 2008

Часто чуємо в медіа "Пан (президент, містер ітд.) за результатами опитувань визначений газетою (журналом, каналом ТБ) найбільш сексуальним (привабливим) чоловіком року (планети).

Давайте голосування ЖБ влаштуємо! Хто, на вашу думку, являється найбільш сексуальним (привабливим) чоловіком міста Стрий? Ну хоча б за останнії декілька років...

Подавайте кандидатури, організуємо голосування!

четвер, 13 листопада 2008 р.

Дозвілля в Стрию

"Куди в Стрию піти жінці?" - десь так я хотіла назвати тему. А потім задумалась. Жінці, чоловікові, дитині - без різниці. Куди можна піти в Стрию?

Дитині, принаймі, мусять забезпечити дозвілля батьки. Частина чоловіків знайде притулок у фітнесі, більярдних, хтось їздить в сауну. Жінки подібно релаксують у фризерки. А далі?

Як вважаєте, користувався б успіхом у Стрию свого роду клуб, де під одним дахом би були wellness-студія, перукарня, фітнес чи аеробіка, приємна кав'ярня, дитячий куток, якесь жіноче товариство, громадське об'єднання, що організовувало б вільний час більш цивілізовано ніж те, що на даний час у Стрию є? А якщо так - є в когось якісь ідеї щодо здійснення такого задуму?

Хочу, але не можу, тому що...

Найбільше за все ти б хотіла відпочити і набратись енергії? АЛЕ... є діти, а вільного часу нема (про гроші вже мова не йде). Тільки і той найдосконаліший пристрій і механізм потребує регулярний і старанний сервіс. Чи не так?

...
В МЕНЕ ДИТИНА. А деколи навіть і дві. А деколи нам здається, що все життя крутиться навколо пелюшок, молочних сумішей, садків, щоденників, а що ми колись були свіжими, усміхненими і ходили на танцюльки - цього не було ніколи. А також, що прийшов час зайнятись трохи і собою. Але як це зробити - не порадить ніхто...

А рецепт простий - не старайся бути незамінною. Цього все одно ніхто не оцінить. Тільки жінки знають, що поприбирати, закупитись, погуляти з псом, зробити уроки, сходити з дитиною до зубного, придумати щось цікаве на вихідні, і решта буденних завдань (нерідко з молодшою дитиною на руках) - це не є відпустка, особливо якщо хочеш залишатись для партнера привабливою, як в перші дні знайомства.

Прояви себе як менеджер. Якщо хтось з подруг (батьків) запропонує погуляти з дитиною, чи зробити менші закупи - не відмовляйся. Я впевнена, що той час, коли ти б мала бути на закупах, вони з радістю потім проведуть за кавою з тобою усміхненою. Або будуть втішені, що час, котрий тобі зекономили, ти витратила на себе. З іншої сторони, не мусиш вирішувати про все сама. Залиши поле для чоловікової фантазії у веденні домашнього господарства чи розваг. Чоловічий експромт інколи буває несподівано приємним та вражаючим.

... НЕ ВИСТАЧАЄ ГРОШЕЙ. Ну, сумніваюсь, що їх комусь вистачає. Людська природа така, що хочеться все більше і всього по повній тарілці. Якщо твій предок не Ротшильд, то навряд чи зможеш дозволити собі все. Але на дрібні радощі, що прикрашають життя, завжди можна знайти дрібні гроші. Якщо не можеш дорахуватись видатків, вихід один - пиши всі на папірець. Всі. Так побачиш, куди пливуть грошs, і чи була справді потрібна та чи інша річ. Також це хороша дієта ) Я так відучилась від хотдогів, котрі не тільки не конче корисні для здоров'я, але й дорожчі, ніж цілозерняна випічка. Ходи пішки - підтримаєш тіло в кондиції, а гроші за транспорт відкладай на басейн, фітнесс, масаж...

... НЕМА ЧАСУ. Спробуй в голові "передивитись" вчорашній день. Не балакала довше, ніж треба, з колєжанкою по телефону чи коло під"їзду з сусідкою? Чи може, замість одного серіалу дивилась на три? ;) Впевнена, завжди знайдеться декілька моментів, котрі б можна було і пропустити. І що жінка може виглядати добре, бути активною і встигати все! Треба тільки аби вона точно знала, чого вона хоче і мала бажання для цього щось робити сама.

Чудодійний нектар

Осінь старіє, і разом з липкими туманами приходять до нас головні болі, грип і цілковита слабість. В місті росте кількість аптек, а на телебаченні - кількість реклам, що пропонують різноманітні "панацеї"... а от в мене на столі стоїть шклянка з медом.

Мед - взагалі один з найстаріших відомих ліків. Згадки про нього датуються приблизно 500-тим роком до н.е. Думаю, багатьох бабусі лікували, медом, воском чи прополісом ще в час, коли сучасна медицина вважала це пережитком. А от зараз і ця сама медицина повертається до використання природніх рецептів. І крім того, що мед - природній підсолоджувач (70-80 процентів глюкози і фруктози), він має ще дуже довгий список унікальних властивостей.

1. Мед - універсальне джерело енергії. В одній ложці меду є приблизно 65 калорій (в ложці цукру - 50)

2. Мед - ціла скарбниця вітамінів і мінералів. Їхній склад міняється в залежності від того, де мед зібраний, і в яку пору.

3. Мед корисний для шкіри. Часто використовується разом з молоком для заспокоєння і зволоження шкіри.

4. Мед має антибактеріальну і протизапальну дію. Давно використовується для лікування опіків, виразок і поранень.

5. До складу меду входять так звані нутрацептики (nutraceuticals), нейтралізуючі шкідливу дію вільних радикалів. Таким чином, мед - природній антиоксидант.

6. Мед підтримує рівень холестеролу і знижує ризик діабету.

7. Фітонутрієнти меду і прополісу затримують розвиток раковинних клітин і пухлин.

Бажаю Вам не хворіти, а якщо це все-таки станеться, бажаю аби лікування було легким і солодким, як мед!

Та й просто згадайте про тістечка, пляцки, чай з медом... Смакота!

середа, 12 листопада 2008 р.

Жіночий блокнот

Своєрідний архаїзм, але приємний. І в мене колись такий був - обшарпаний, але повний усіляких хитрих і корисних порад, швидких рецептів, віршів і потрібних телефонних номерів. Давно його не ношу у сумці, але все ще зберігаю між рештою подібних архаїзмів, інколи перечитую, згадую дні і події, пов'язані з записами, інколи посміхаюсь, інколи після читання фарбую волосся чи їду купити собі нові туфлі... Або буханку чорного хліба )

А тому, що хотілось би подібний мати і зараз, я вирішила створити новий - і тут. Тільки ближче, ніж в коробці з архаїзмами. Цей блокнот - блокнот для жінок і про жінок. Сподіваюсь, кожна тут знайде щось цікаве для себе, кожна залишить в блокноті щось цікаве для інших.

От і все. Велике прохання не видирати сторінок. ))

Наша адреса для тих, хто бажає стати співавтором ЖБ.