... В МЕНЕ ДИТИНА. А деколи навіть і дві. А деколи нам здається, що все життя крутиться навколо пелюшок, молочних сумішей, садків, щоденників, а що ми колись були свіжими, усміхненими і ходили на танцюльки - цього не було ніколи. А також, що прийшов час зайнятись трохи і собою. Але як це зробити - не порадить ніхто...
А рецепт простий - не старайся бути незамінною. Цього все одно ніхто не оцінить. Тільки жінки знають, що поприбирати, закупитись, погуляти з псом, зробити уроки, сходити з дитиною до зубного, придумати щось цікаве на вихідні, і решта буденних завдань (нерідко з молодшою дитиною на руках) - це не є відпустка, особливо якщо хочеш залишатись для партнера привабливою, як в перші дні знайомства.Прояви себе як менеджер. Якщо хтось з подруг (батьків) запропонує погуляти з дитиною, чи зробити менші закупи - не відмовляйся. Я впевнена, що той час, коли ти б мала бути на закупах, вони з радістю потім проведуть за кавою з тобою усміхненою. Або будуть втішені, що час, котрий тобі зекономили, ти витратила на себе. З іншої сторони, не мусиш вирішувати про все сама. Залиши поле для чоловікової фантазії у веденні домашнього господарства чи розваг. Чоловічий експромт інколи буває несподівано приємним та вражаючим.
... НЕ ВИСТАЧАЄ ГРОШЕЙ. Ну, сумніваюсь, що їх комусь вистачає. Людська природа така, що хочеться все більше і всього по повній тарілці. Якщо твій предок не Ротшильд, то навряд чи зможеш дозволити собі все. Але на дрібні радощі, що прикрашають життя, завжди можна знайти дрібні гроші. Якщо не можеш дорахуватись видатків, вихід один - пиши всі на папірець. Всі. Так побачиш, куди пливуть грошs, і чи була справді потрібна та чи інша річ. Також це хороша дієта ) Я так відучилась від хотдогів, котрі не тільки не конче корисні для здоров'я, але й дорожчі, ніж цілозерняна випічка. Ходи пішки - підтримаєш тіло в кондиції, а гроші за транспорт відкладай на басейн, фітнесс, масаж...
... НЕМА ЧАСУ. Спробуй в голові "передивитись" вчорашній день. Не балакала довше, ніж треба, з колєжанкою по телефону чи коло під"їзду з сусідкою? Чи може, замість одного серіалу дивилась на три? ;) Впевнена, завжди знайдеться декілька моментів, котрі б можна було і пропустити. І що жінка може виглядати добре, бути активною і встигати все! Треба тільки аби вона точно знала, чого вона хоче і мала бажання для цього щось робити сама.
3 коментарі:
На рахунок пса не згідний! Рідко коли жінка вигулює пса, переважно чоловік тим займається (суджу по собі).
У мене питання: Як жінки визначають межу, баланс - між особистими інтересами і інтересами сімї. Тобто Скільки часу (уваги) приділяти собі красивій, а скільки - дому, дітям, чоловікові?
Питаюся тому що зустрічав діаметральні варіанти. Або весь час і увага "для себе", або весь час і увага "на сімю, родичів і т.п." а будь- які спроби вирівняти баланс були або невдалими, або невдалими.
Я відповім за себе. Файно, звичайно, утримувати себе у хорошій фізичній кондиції чи на високому культурному рівні, але... треба вміти і віддавати те, що беремо. "Ми" мало б замінити "Я" десь на 80 відсотків. Сім'я - це коли люди піклуються ОДИН ПРО ОДНОГО. Знову ж таки, існують і такі чоловіки, котрим мало, як би жінка не старалась. Так що це питання якості стосунків, партнерства, і наскільки люди здатні домовитись між собою... А для кожного (як для жінки, так і для чоловіка)у визначенні міри власних потреб мало б застосовуватись "Що допоможе мені і не зашкодить сім'ї" Це моя особиста думка.
Дописати коментар