RSS

пʼятниця, 14 листопада 2008 р.

Сексі-стриянин 2008

Часто чуємо в медіа "Пан (президент, містер ітд.) за результатами опитувань визначений газетою (журналом, каналом ТБ) найбільш сексуальним (привабливим) чоловіком року (планети).

Давайте голосування ЖБ влаштуємо! Хто, на вашу думку, являється найбільш сексуальним (привабливим) чоловіком міста Стрий? Ну хоча б за останнії декілька років...

Подавайте кандидатури, організуємо голосування!

1 коментарі:

Анонім сказав...

Шрамов'ят )))))